09.03.2016r. ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych podczas uroczystej gali odebrała nagrodę za 2015r.

gazela1

Gazele Biznesu to ranking małych i średnich firm, które dzięki szybkiemu rozwojowi doskonale dają sobie radę wśród konkurentów. Prowadzony jest od 2000r. w celu promowania małej i średniej przedsiębiorczości a jego autorem w Polsce jest wywiadownia gospodarcza @Coface Poland.

 

Ranking powstaje po analizie danych finansowych przedsiębiorstw z trzech lat wstecz poprzez wyrażony w procentach przyrost obrotów. Firmy biorące udział w rankingu rozpoczęły działalność przed 2012r. i prowadzą ją nieprzerwanie do dziś. Kolejnym warunkiem uczestnictwa było osiągnięcie przychodu ze sprzedaży w 2012r. między 3 - 200 mln zł, ciągły wzrost przychodów i brak strat.

W rankingu brało udział 4300 firm. ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych zajęła 532. dzięki wzrostowi przychodu o 186% oraz zatrudnieniu 492 osób. Udział w konkursie był ich debiutem. Gratulujemy!

gazela2

„ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych to profesjonalna organizacja doradztwa finansowego, która posiada oddziały na terenie całej Polski. Z organizacją współpracuje ponad 500 spółdzielców i doradców. Jej partnerami biznesowymi są wszystkie najważniejsze banki w kraju. Spółdzielnia powstała w roku 2010, jako alternatywne dla korporacji miejsce pracy dla doświadczonych doradców kredytowych. Formuła spółdzielni gwarantuje Członkom współwłasność i współdecydowanie o kierunkach działania Spółdzielni.  ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych jest organizacją, która przywiązuje dużą wagę do tego, aby być firmą odpowiedzialną społecznie i rozwijającą się zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju”.

 

logocecop

 

logotyp Coopedia