Polski Ład a wynagrodzenia post

W związku z licznymi rozbieżnościami w interpretacji prawa, a także w związku z dużą odpowiedzialnością za dokonywanie rozliczeń wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców, zapraszamy Państwa na szkolenie w ramach którego będziecie Państwo mieli szansę zapoznania się z:

  • obecnymi przepisami dotyczącymi naliczania wynagrodzeń z uwzględnieniem przepisów Polskiego Ładu,
  • najnowszymi interpretacjami i stanowiskami w zakresie naliczania wynagrodzeń.

Zatrudnianie cudzoziemców post

 

Polska stanęła w obliczu ogromnej fali uchodźców, którzy uciekają przed wojną w Ukrainie.

Pomagamy jako społeczeństwo odnaleźć im się w tej nowej rzeczywistości.

Zatrudnienie uciekinierów wojennych jest najlepszą formą wsparcia jaką można sobie wyobrazić. Pomoc finansowa i rzeczowa jest konieczna na samym początku.

Praca natomiast przywraca godność, samodzielność, daje nadzieję, a jej regularność i codzienna rutyna łagodzą traumę fizycznego zagrożenia wojną.   

 Potrącenia od wynagrodzeń post

Zapraszamy na szkolenie zatytułowane "Praktyczne rozliczanie potrąceń z wynagrodzeń, zasiłków finansowanych z ZUS oraz umów cywilnoprawnych", które odbędzie się 27 kwietnia online na platformie ZOOM. 

W związku z licznymi rozbieżnościami w interpretacji prawa, kontrolami w zakresie dokonywania potrąceń z wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców, a także w związku z dużą odpowiedzialnością za dokonywanie potrąceń z wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców, osoby uczestniczące w szkoleniu mają możliwość zapoznania się z:

  • najczęstszymi powodami kontroli w zakresie dokonywania potrąceń komorniczych,
  • najczęściej popełnianymi błędami w zakresie potrąceń komorniczych

Rozliczenie roczne CIT dla NGO i PES post

Zapraszamy organizacje pozarządowe i podmioty ekonomii społecznej na bardzo praktyczne szkolenie poświęcone rozliczeniu rocznemu CIT za 2021 rok. Odbędzie się ono 9 marca (środa) na platformie ZOOM. 

Celem szkolenia jest przedstawianie prawidłowego rozliczenia podatku dochodowego od osób prawnych w organizacjach pozarządowych, sp. z o.o. non profit i spółdzielniach socjalnej z organem podatkowym. W ramach szkolenia omówiony zostanie sposób opodatkowania organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej, zastosowanie zwolnień podatkowych oraz praktyczne wypełnienie nowych druków CIT-8, CIT- 8/O, CIT-D. 

Na szkoleniu zostanie w praktyce przedstawiony sposób wypełniania zeznania podatkowego za 2021 r. na wybranych przykładach. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz formularzem zgłoszeniowym

 

logocecop

 

logotyp Coopedia

Agencja Rozwoju i Promocji

spoldzielczosc org www

Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości jest jednostką organizacyjną Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy powołaną...

Więcej

Ośrodki SCSK

scsk.pl

Zapraszamy na stronę Spółdzielczych Centrów Szkoleniowo-Konferencyjnych

Zobacz