"TARCZA ANTYKRYZYSOWA - POMOC DLA SPÓŁDZIELNI. SPRAWDŹ W AKTUALNOŚCIACH!"

Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości jest zawsze okazją do refleksji nad miejscem spółdzielczości w życiu lokalnych społeczności, gospodarczym i społecznym oraz czy jest powszechnie znana i uznawana. W pierwszym odruchu zapytany przechodzień dość często odpowie, że nic nie wie o spółdzielczości. Jednak podczas rozmowy okazuje się, że właśnie jest członkiem pobliskiej spółdzielni mieszkaniowej i najchętniej robi zakupy w sklepie spółdzielczym lub korzysta z usług spółdzielni kosmetycznych i fryzjerskich.

Spółdzielnie coraz częściej starają się w sposób nowoczesny i profesjonalny promować i docierać do swoich odbiorców. Niemniej jednak częściej kojarzone są wyroby czy  usługi, a rzadziej, że są one dziełem konkretnej spółdzielni. Dlatego, aby przybliżyć idee spółdzielcze coraz częściej Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości obchodzimy w formie festynów i spotkań organizowanych zwyczajowo w Polsce w okolicach 1 lipca.

Spółdzielczość to przede wszystkim ludzie. Spółdzielczość jak zapewniają naukowcy jest bardzo dobrym sposobem gospodarowania i jak żadne inne przedsiębiorstwo stawia na ludzi - swoich członków. Właśnie przede wszystkim ich zasługą jest to, że przedsębiorstwa spółdzielcze potrafią sie oprzeć prawie każdej trudności. Członkowie mają świadomość, że spółdzielnia to ich firma i za nią są odpowiedzialni oraz, że dzięki nim osiąga swoją pozycję.

Z tej okazji chcielibyśmy podsumować działalność Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy oraz jego najlepszych Spółdzielni:

- Delegatura Regionalna w Warszawie

- Delegatura Regionalna w Krakowie

- Delegautra Regionalna w Poznaniu

- Delegatura Regionalna w Lublinie

- Delegatura Regionalna we Wrocławiu

- Delegatura Regionalna w Rzeszowie

- Delegatura Regionalna w Kielcach

- Delegatura Regionalna w Gdańsku

 

CICOPA logo full color positive

 

 

grafika konferencja v2

 

Agencja Rozwoju i Promocji

spoldzielczosc org www

Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości jest jednostką organizacyjną Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy powołaną...

Więcej

Ośrodki SCSK

scsk.pl

Zapraszamy na stronę Spółdzielczych Centrów Szkoleniowo-Konferencyjnych

Zobacz