"TARCZA ANTYKRYZYSOWA - POMOC DLA SPÓŁDZIELNI. SPRAWDŹ W AKTUALNOŚCIACH!"

W Polsce toczy się aktualnie proces legislacyjny dotyczący tzw. tarczy antykryzysowej, której celem jest pomoc przedsiębiorcom i pracownikom w obliczu coraz poważniejszych skutków rozprzestrzeniania się koronawirusa. Od kilku tygodni tego typu debata toczy się również na poziomie instytucji unijnych i w wielu innych krajach w Europie i na całym świecie.


Cooperatives Europe, międzysektorowa organizacja zrzeszająca organizacje spółdzielcze na naszym kontynencie, zachęca do solidarności i połączenia sił, do wymiany dobrych praktyk i wspierania się nawzajem w walce ze skutkami zdrowotnymi i ekonomicznymi pandemii.

 

Z oficjalnym komunikatem w tej sprawie można zapoznać się TUTAJ

Jeżeli chcecie się Państwo podzielić bieżącymi informacji o potrzebach/trudnościach oraz działaniach spółdzielni w Polsce zachęcamy do przesłania informacji do Urszuli Fila-Kicman, zajmującej się sprawami międzynarodowymi w ZLSP, która przekaże te informacje w Państwa imieniu. Adres do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

CICOPA logo full color positive

 

 

grafika konferencja v2

 

Agencja Rozwoju i Promocji

spoldzielczosc org www

Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości jest jednostką organizacyjną Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy powołaną...

Więcej

Ośrodki SCSK

scsk.pl

Zapraszamy na stronę Spółdzielczych Centrów Szkoleniowo-Konferencyjnych

Zobacz