Zmiany w podatku VAT grafika 2

 

Celem szkolenia jest przedstawienie najnowszych zmian, które dotyczą rozliczania podatku VAT. Jednym z głównych zagadnień omawianych na szkoleniu będą zmiany w pliku JPK_V7M, w szczególności obejmujące nowe stosowanie oznaczeń GTU, TP oraz MPP. Od 1 lipca br. obowiązywać będą także zmiany w rozliczaniu podatku VAT od sprzedaży towarów i świadczenia usług  podmiotom niebędącym podatnikami tzw. obrót konsumencki.

W 2021 r. zmiany dotyczą także m.in. zasad rozliczania faktur korygujących, określania kwoty granicznej dla stosowania obowiązkowej podzielonej płatności, okresu odliczenia podatku VAT naliczonego oraz zakresu danych zawartych w wykazie podatników VAT czynnych.

Uczestnictwo w szkoleniu pozwoli na usystematyzowanie wiedzy z zakresu VAT i zapoznanie się z nowymi obowiązkami nakładanymi przez ustawodawcę.

Szkolenie odbędzie się 15 czerwca 2021 roku w godzinach od 9:00 do 14:00 online. Każdej osobie, która zgłosi się na szkolenie gwarantujemy dodatkowo bezpłatne przeszkolenie na temat platformy ZOOM, z której będziemy korzystać w trakcie właściwego szkolenia. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, zasadami rekrutacji i formularzem zgłoszeniowym. 

 

 

logocecop

 

logotyp Coopedia

Agencja Rozwoju i Promocji

spoldzielczosc org www

Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości jest jednostką organizacyjną Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy powołaną...

Więcej

Ośrodki SCSK

scsk.pl

Zapraszamy na stronę Spółdzielczych Centrów Szkoleniowo-Konferencyjnych

Zobacz