Ochrona_sygnalist-w_post.png

Jeszcze w tym roku, a dokładnie 17 grudnia, mija termin na implementację przez Polskę dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii.

Projekt ustawy w tym zakresie jest już opracowany. Wynika z niego, że podmioty zatrudniające powyżej 250 pracowników będą zobowiązane wdrożyć ten system od momentu wejścia w życie ustawy a pozostałe podmioty będą miały na to dwa lata. 

Warto się jednak na to przygotować, w związku z tym zapraszamy Państwa na szkolenie online, które odbędzie się 8 grudnia br. 

Szkolenie ma na celu przedstawienie instytucji sygnalisty, a także zasad wdrożenia w zakładach pracy systemu zgłoszeń. Omówiony zostanie zarówno zakres podmiotowy jak i przedmiotowy rozwiązań prawnych, a także praktyczny aspekt stosowania nowych przepisów.

Jest ono skierowane do kadry zarządzającej oraz osób, którym zostanie powierzone wdrożenie w organizacji systemu zgłoszeń oraz ochrony sygnalistów, pracowników działu IT, kadr, działu prawnego oraz osób zajmujących się przetwarzaniem danych osobowych w organizacji.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem a w razie zainteresowania szkoleniem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego

 

 

logocecop

 

logotyp Coopedia

Agencja Rozwoju i Promocji

spoldzielczosc org www

Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości jest jednostką organizacyjną Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy powołaną...

Więcej

Ośrodki SCSK

scsk.pl

Zapraszamy na stronę Spółdzielczych Centrów Szkoleniowo-Konferencyjnych

Zobacz