UWAGA KONKURS:      ODKRYWAMY SPÓLDZIELNIE                                                                                                                                                                                                                                         | Informacje |

Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy dla uczczenia Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości i Dekady Spółdzielczej organizuje konkurs ODKRYWAMY SPÓŁDZIELNIE. W ten sposób pragniemy zachęcić społeczność lokalną do bliższego kontaktu ze spółdzielniami w swoim środowisku, zwrócenia uwagi na ich osiągnięcia i zakres działania.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać krótką pracę zawierającą refleksje i opinie o spółdzielniach, z którymi ma się styczność w swoim miejscu zamieszkania wraz ze zdjęciem dotyczącym opisywanej/ych spółdzielni, np. budynku, wnętrza sklepu spółdzielczego, przychodni lekarskiej czy osiedla domów spółdzielczych.

Na uczestników konkursu czeka nagroda główna – aparat fotograficzny oraz nagrody niespodzianki, a najlepsze prace zostaną opublikowane w prasie.

Konkurs obejmuje województwa małopolskie, śląskie, mazowieckie, łódzkie i podlaskie.

 

Informacje szczegółowe dla województwa mazowieckiego, łódzkiego i podlaskiego:

Konkurs rozpoczyna się w dniu 1 lipca 2017 roku. Prace należy wysyłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy Delegatura Regionalna, ul. Żurawia 47, 00-680 Warszawa, z dopiskiem Konkurs „Odkrywamy Spółdzielnie” w terminie do 30 września 2017 roku.

Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród nastąpi w dniu 30 listopada 2017 roku w Warszawie w Domu Spółdzielczości Pracy przy ul. Żurawiej 47.

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

 

Informacje szczegółowe dla województwa małopolskiego i śląskiego:

Konkurs rozpoczyna się z dniem 1 lipca 2017 roku. Prace należy przesyłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres Delegatura Regionalna Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy ul. Malborska 65, 30-646 Kraków z dopiskiem Konkurs „Odkrywamy Spółdzielnie” w terminie do dnia 30 września 2017 roku.

Rozstrzygnięcie Konkursu i rozdanie nagród nastąpi w dniu 25 listopada 2017 roku w Krakowie w SCSK „OPTIMA” przy ul. Malborskiej 65.

Regulamin

Karta zgloszeniowa

 

CICOPA 70years

 

Zdjecie 2

Agencja Rozwoju i Promocji

spoldzielczosc org www

Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości jest jednostką organizacyjną Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy powołaną...

Więcej

Ośrodki SCSK

scsk.pl

Zapraszamy na stronę Spółdzielczych Centrów Szkoleniowo-Konferencyjnych

Zobacz