"TARCZA ANTYKRYZYSOWA - POMOC DLA SPÓŁDZIELNI. SPRAWDŹ W AKTUALNOŚCIACH!"

Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy, podobnie jak w poprzednich latach, zamierza sporządzić „Ranking najlepszych spółdzielni pracy” za rok 2016. W związku z tym serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Rankingu i wypełnienia ankiety.

Udostępnienie informacji o wynikach finansowych przez spółdzielnie pracy zrzeszone w ZLSP oraz nie zrzeszone pozwoli na uaktualnienie bazy danych ZLSP oraz sporządzenie rankingu najlepiej prosperujących spółdzielni pracy na terenie całej Polski, czyli ocenę sytuacji finansowej przy równoczesnym uwzględnieniu jej zarządzania i innych czynników.

Obliczenie będzie podstawą do opracowania Rankingu najlepszych spółdzielni pracy.

Ocena działalności i publikowanie ostatecznych wyników Rankingu (miejsce, które spółdzielnia zajmie w tabeli rankingu) ma za zadanie spełniać pozytywną rolę jako czynnik dający satysfakcję firmom pracującym najefektywniej i jako element mobilizujący pozostałe firmy do bardziej racjonalnej i aktywnej działalności.

Jednocześnie informujemy, że dane zamieszczone w ankiecie będą wykorzystane tylko do opracowania Rankingu i nie zostaną nigdzie ujawnione, natomiast ostateczne wyniki Rankingu zostaną wykorzystane do celów promujących i reklamujących polską spółdzielczość zarówno w kraju, jak i zagranicą. Wierzymy, że leży to w interesie nas wszystkich, przyczyni się do ogólnego rozwoju i promocji idei nowoczesnej spółdzielczości w Polsce. Zwycięzca otrzyma pamiątkową rzeźbę z inskrypcją, wykonaną na specjalne zamówienie przez krakowskiego artystę Pana Karola Badynę, a przedstawiciel zwycięskiej spółdzielni wyjedzie, na koszt ZLSP, na jedną z konferencji organizacji europejskich. Laureaci uczestniczyli dotychczas, na koszt ZLSP, w międzynarodowych konferencjach organizowanych w Genewie, Manchesterze, Brukseli, Rzymie, Singapurze, Sztokholmie, Helsinkach, Tallinie, Kopenhadze, Oslo, Kanadzie, Kuala Lumpur.

Informacje dotyczące „Rankingu najlepszych spółdzielni pracy” będą dostępne na stronie internetowej ZLSP (www.zlsp.org.pl) i w siedzibach Delegatur Regionalnych ZLSP.

 Ankieta

Uprzejmie prosimy o czytelne wypełnienie załączonej ankiety i odesłanie zaopatrzonej pieczątką i podpisem pocztą lub e-mailem w terminie do 30 września 2017r. na adres:

Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy
ul.Żurawia 47
00-680 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (22) 628-27-63.

Ankiety nadesłane po wyznaczonych terminie lub wypełnione w sposób nieprawidłowy nie będą brane pod uwagę przy sporządzaniu Rankingu.

Osoba odpowiedzialna: Joanna Milczarek.

 

CICOPA logo full color positive

 

 

grafika konferencja v2

 

Agencja Rozwoju i Promocji

spoldzielczosc org www

Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości jest jednostką organizacyjną Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy powołaną...

Więcej

Ośrodki SCSK

scsk.pl

Zapraszamy na stronę Spółdzielczych Centrów Szkoleniowo-Konferencyjnych

Zobacz