oses2021 FB 

4 listopada odbędzie się XII edycja Ogólnopolskich Spotkań Ekonomii Społecznej. Jest to wyjątkowe ogólnopolskie wydarzenie organizowane przez Stałą Konferencję Ekonomii Społecznej (SKES), której ZLSP jest aktywnym członkiem.

#OSES2021 będzie naprawdę wyjątkowy. Nie tylko dlatego, że w wyniku pandemii koronawirusa organizatorzy postawili na formę hybrydową spotkania, ale też z uwagi na temat wiodący tego eventu – EKONOMIA SPOŁECZNA DLA MŁODYCH!

Co to oznacza?

Przede wszystkim wydarzenie będzie dostępne online i nie będzie wymagało dodatkowej rejestracji.  Organizatorzy podadzą link do streamingu online na YOUTUBE  w drugiej połowie października na stronie wydarzenia na FB.

Prelegenci i organizatorzy spotkają się w Warszawie w miejscu, które na ten dzień zamieni się w studio nagraniowe, z którego na żywo nadawać będą bardzo ciekawi młodsi i bardziej doświadczeni przedstawiciele świata Ekonomii Społecznej, w tym spółdzielczości. 

Warto wspomnieć o programie, który zapowiada się równie ciekawie.

Całe wydarzenie będzie podzielone na stoliki tematyczne poświęcone narzędziom finansowym, innowacjom społecznym i nowym trendom w spółdzielczości. Do każdego stolika dołączą mniej i bardziej znani aktorzy ekonomii społecznej w tym goście ministerialni tj. Pani Aleksandra Dmitruk z MFiR. Nie zabraknie również innowatorów i innowatorek społecznych, którzy doświadczają przemian w ES oraz tych, którzy wchodzą w świat ES dopiero teraz, wierząc, że jest ona przyszłością dla tych,  którzy chcą zmienić świat stawiając na edukację w kierunku ES, włączenie społeczne, kooperację i nowe rozwiązania w prowadzeniu biznesu w Polsce.  

Więcej informacji o OSES2021 organizatorzy będą udostępniać na stronie wydarzenia na FB, do której odwiedzenia serdecznie wszystkich zapraszamy.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z Urszulą Fila-Kicman, pracownikiem ZLSP: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY!!!

 

 OSES2021 PDF

 

logocecop

 

logotyp Coopedia

Agencja Rozwoju i Promocji

spoldzielczosc org www

Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości jest jednostką organizacyjną Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy powołaną...

Więcej

Ośrodki SCSK

scsk.pl

Zapraszamy na stronę Spółdzielczych Centrów Szkoleniowo-Konferencyjnych

Zobacz