Zapraszamy do udziału w bardzo praktycznym szkoleniu zatytułowanym „ROZLICZANIE PODATKU DOCHODOWEGO OD OSÓB PRAWNYCH W ORGANIZACJACH POZARZĄDOWYCH I SPÓŁDZIELNIACH SOCJALNYCH. PRAKTYCZNE WYPEŁNIENIE DRUKÓW CIT ZA 2020”.

Celem szkolenia jest przedstawienie prawidłowego rozliczenia podatku dochodowego od osób prawnych w organizacjach pozarządowych, sp. z o.o. non profit i spółdzielniach socjalnej z organem podatkowym.

 

 

W ramach szkolenia omówiony zostanie sposób opodatkowania organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej, zastosowanie zwolnień podatkowych oraz praktyczne wypełnienie nowych druków CIT-8, CIT- 8/O, CIT-D.  

Na szkoleniu zostanie w praktyce przedstawiony sposób wypełniania zeznania podatkowego za 2020 r. na wybranych przykładach.  

Odbędzie się ono 2 marca 2021 roku w godzinach 9:00 – 14:00 na platformie ZOOM.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w szkoleniu bardzo prosimy o wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego.

 

logocecop

 

logotyp Coopedia

Agencja Rozwoju i Promocji

spoldzielczosc org www

Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości jest jednostką organizacyjną Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy powołaną...

Więcej

Ośrodki SCSK

scsk.pl

Zapraszamy na stronę Spółdzielczych Centrów Szkoleniowo-Konferencyjnych

Zobacz