Prawo pracy w 2021 roku grafika 2

Celem szkolenia jest omówienie bieżących zmian oraz stanowisk urzędów, które każdy praktyk z obszaru prawa pracy powinien poznać i wdrożyć. 

Mowa będzie nie tylko o corocznych zmianach, jak wzrost płacy minimalnej, ale również o tych istotnych, dotyczących umów o dzieło, świadczeń w razie odosobnienia pracownika i zmiany przepisów wykonawczych dot. badań lekarskich profilaktycznych. Trener  przedstawi również najczęściej popełniane uchybienia przez pracodawców w zakresie omawianej tematyki.

 

Ponadto zostaną kompleksowo omówione zagadnienia związane z pracą zdalną i wyjaśnione wątpliwości, które pojawiają się przy stosowaniu tej instytucji prawa pracy. Przekazana będzie również wiedza niezbędna do właściwego stosowania przepisów prawa pracy w zakresie obowiązków zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy w zakładzie pracy.

Szkolenie odbędzie się 28 maja 2021 roku w godzinach od 9:00 do 14:00 online. Każdej osobie, która zgłosi się na szkolenie gwarantujemy dodatkowo bezpłatne przeszkolenie na temat platformy ZOOM, z której będziemy korzystać w trakcie właściwego szkolenia. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz zasadami rekrutacji.

 

 

logocecop

 

logotyp Coopedia

Agencja Rozwoju i Promocji

spoldzielczosc org www

Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości jest jednostką organizacyjną Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy powołaną...

Więcej

Ośrodki SCSK

scsk.pl

Zapraszamy na stronę Spółdzielczych Centrów Szkoleniowo-Konferencyjnych

Zobacz